7 Ocak 2011

Sizin de zaafınız var mı acaba?

   Efenim dün gece sınıftan arkadaşlar yemekte bizdeydiler. Biz mutfakta hazırlıklarla boğuşurken onlar salonda oturmuş Kurtlar Vadisi'ni izliyorlardı. Tabi misafirin istediği olacak yemek yerken, sohbet ederken hatta sonrasında tatlı yerken bile Vadi'yi izledik bir yandan da. Arada sırada mecburiyetten izlediğim dizinin dün geceki bölümü oldukça enteresandı. Hatta insanlık dışıydı diyebilirim. Çünkü dizinin bu sezonki belalısı Ersoy efendi dizinin Ironman'i Polat'a kimseye zaafı olmadığını kanıtlamak için önce karısını, sonrada oğlunu kurşunlayarak öldürdü!!
   Böyle saçmalık ömrü hayatımda görmemiştim! Ey senaristler yazacak konu mu kalmadı bu ülkede?? Adım başı farklı bir hikayeyle karşılaşılan bu coğrafyada yeni bir olay mı bulamadınız?? Kadrosu oldukça geniş dizininizde başkasını öldürmeye mi kıyamadınız??
   Sizler dizinin çok izlenmesi için, rating tablosunda zirveyi görebilmek için bir babaya evladını katlettirdiniz! Bir eşe yol arkadaşını öldürttünüz! Sizler sayın vadi senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan; televizyonda izlediği her dizinin kahramanlarını kendilerine örnek alan küçük çocuklara bir katliam sahnesi izlettirdiniz! Yarın büyüdüklerinde kendi evlatlarının kafalarına sıkmazlar umarım benim sana zaafım yok diyerek?? Sizlerin televizyon ekranlarında çizdiğiniz karakter profilleri oldukça önemliyken, bugün Türkiye'de sizin dizinizi izledikten sonra ben Polat'ım diyerek okula tabancayla giden çocuklar varken, gençler Polat beyefendisini örnek alıp birbirlerine girerken siz onlara idol olabilecek bir manyak daha sundunuz! 
   Hayır ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum? Ve ey RTÜK sen bu olanlara nasıl sessiz kalıyorsun bir türlü anlam veremiyorum? 
   Sizin de zaafınız var mı acaba?? Aaa yok, hayır hayır bilmek istemiyorum... :(

11 yorum:

 1. eeeee ben boşuna demiyorum izlenecek dizi felan yok tv de. hepsi ayrı bi saçmalık.

  YanıtlaSil
 2. saçmalık ötesi! zaafım var artık izlemiyorum...

  YanıtlaSil
 3. artik tv de adam akıllı izlenecek bişe kalmadı ki millette ne izleyecegini bilmio

  YanıtlaSil
 4. ben her aksam seni izliyorum ya durum o kadar vahiy yani :D

  YanıtlaSil
 5. de get çenem ahh çook acıyoo :( :(

  YanıtlaSil
 6. yemem ben artık bunları :)

  YanıtlaSil
 7. ye die sölemiorm ki istemeyerek oldu gercekten

  YanıtlaSil
 8. affettim hadi neyse... ahh çokk acıyoo :(

  YanıtlaSil

Search

About

Bendenizle ilgili bilgiler için "Kim Bu Kız" sayfasına gidiniz lütfen.